TVI - Pur - rekonstrukce plochých střech

Prodej, půjčovna a servis stavebních strojů TERRAMET

vydáno: 01.09. 2017

Firma TERRAMET, spol. s r.o. dodává již více než 25 let stavební a manipulační techniku po celé ČR. TERRAMET, spol. s r.o. má centrálu v Čestlicích u Prahy a další pobočky v Plzni, Ostravě, Hradci Králové, Brně, Teplicích a Českých Budějovicích.

Všechny pobočky nabízejí prodej nových i použitých stavebních strojů, prodej náhradních dílů, servis a technické poradenství, které zajišťují plně kvalifikovaní odborníci. Firma navíc spolupracuje s profesionálními leasingovými společnostmi, díky čemuž umožní zákazníkům koupi nových i starších stavebních strojů za pomoci leasingu.

Její devízou je prodej, pronájem a servis stavební a hutnicí techniky  a elektrocentrál značky JCB, dumperů značky BELL, kompresorů KAESER, elektrocentrál ENDRESS, grejdry HBM-Nobas  a mnoho dalšího. Technika značky JCB je opatřena informačním systémem LiveLink. Tento systém je unikátní v tom, že dokáže sledovat a také řídit jednotlivé stroje a navíc dokáže také plánovat údržbu a servis.

Stavební stroje značky JCB                            

Společnost nabízí výkonné stavební stroje JCB, mezi které patří rýpadlo-nakladače, kolová a také pásová rýpadla, nakladače řízené smykem, teleskopické manipulátory a další. Všechny tyto stroje jsou opatřeny výše zmiňovaným systémem LiveLink, který umožňuje ovládání strojů na dálku za pomoci mobilního telefonu nebo emailu. Tento systém pomáhá zamezovat zbytečné spotřebě paliva, čímž je dosaženo značných úspor a zvýšení efektivity práce. Samozřejmostí jsou také informace o tom, kde se každý stavební stroj v daný moment nachází.

Půjčovna stavebních strojů

Půjčovna strojů firmy TERRAMET spol. s r.o. nabízí stavební stroje JCB, kompresory KAESER, pažení ALLROUND a elektrocentrály ENDRESS po celé České republice. Mezi hlavní výhody půjčovny patří  pravidelně servisované stroje, ne starší 3 let, možnost půjčení v různých provozovnách se servisem a také možnost dopravy strojů až na místo stavby.

Novinkami v půjčovně firmy je MICRO rýpadlo typ 8010 CTS, vibrační stroj JCB VMT 260 a minidumpery JBC 2T a 3T.

Archiv článků

Nejhledanější kategorie

stavební firmy , zámečnictví , truhlářství , kovovýroba , stavební prvky , plastová okna , izolace a zateplení , stavební poradenství , prodej stavebnin , garážová vrata , zemní práce , autodoprava , dekorativní stavební prvky , ocelové konstrukce , podlahové krytiny , výroba stavebních prvků , elektroinstalace , výroba z betonu , výroba oken a dveří , dřevostavby