Ekonomické stavby, s.r.o. – výstavba rodinných domů

Rozsáhlá renovace brněnského Centra Vídeňská

vydáno: 21.11. 2019

Společnost Peakside Capital dokončila renovaci své nedávno zakoupené brněnské nemovitosti. V tomto zařízení pro smíšené využití o rozloze 11 000 metrů čtverečních byla zcela zrenovována jedna z chodeb a modernizace se dočkal také hypermarket Albert. Centrum získalo také nové logo a název – Centrum Vídeňská.

Společnost Peakside Capital úspěšně dokončila komplexní renovaci své nemovitosti určené pro smíšené využití v Brně, České republice. Renovace spočívala především ve vylepšení kvality společných prostor včetně modernizace osvětlení a výměny stropů a podlah. Tato vylepšení umožní vznik nových obchodních prostor a lepší využití společných prostor, což by mělo přilákat nové nájemce.

V průběhu renovace se také hypermarket Albert, hlavní nájemce centra, rozhodl zcela změnit vzhled obchodu a zavést nový prodejní koncept. Centrum kromě vylepšení vzhledu získalo také nové logo a název: Centrum Vídeňská. 

Tomáš Jokl ze společnosti PQ Asset Management, která jménem společnosti Peakside toto centrum spravuje, k tomu řekl: „Centrum Vídeňská má velký potenciál k růstu a my jsme udělali první krok k tomu, abychom ho naplnili. Věříme, že centrum nyní bude atraktivnější jak pro nájemce, tak pro koncové zákazníky.“

Centrum Vídeňská se nachází na adrese Vídeňská 89A, tedy v ulici, která spojuje dálnici D1 s brněnským centrem. Nabízí přibližně 9 000 metrů čtverečních prodejních prostor a asi 2 000 metrů čtverečních kancelářských prostor. Mezi jeho 20 současných nájemců patří například: hypermarket Albert, KiK, drogerie Teta, lékárna BENU apod.

 

O společnosti Peakside:

Společnost Peakside Capital se specializuje na správu investic do nemovitostí po celé Evropě. Tato soukromá investiční společnost spravuje jménem institucionálních investorů majetek za více než 1 miliardu eur. Využívá různé investiční strategie, které přesně odpovídají potřebám jednotlivých investorů a mohou tedy být málo, středně i vysoce rizikové. Investiční spektrum společnosti Peakside zahrnuje nejen individuální nemovitosti, ale také celá portfolia nemovitostí a provozní společnosti. Společnost zaměstnává více než 30 profesionálů, kteří sídlí v kancelářích ve Frankfurtu, Varšavě, Praze a Lucemburku.

Archiv článků

Nejhledanější kategorie

stavební firmy , zámečnictví , truhlářství , stavební prvky , kovovýroba , plastová okna , izolace a zateplení , stavební poradenství , prodej stavebnin , garážová vrata , dekorativní stavební prvky , ocelové konstrukce , zemní práce , autodoprava , výroba z betonu , výroba stavebních prvků , elektroinstalace , podlahové krytiny , výroba oken a dveří , oplocení, brány