Registrace firmy

Nyní máte možnost využít akce startovací prezentace na čtvrt roku za 900 Kč a vyzkoušet prezentaci na portálu czechstav.cz.

Napište popis Vaší firmy

Poskytněte zde co nejvíce informací o tom čím se zabýváte a co můžete nabídnout zákazníkům. Text formulujte v smysluplných větách, nikoli jako výpis pojmů.

Kontaktní osoba

Budeme Vás kontaktovat v případě, že bude potřeba doplnit údaje o Vaší firmě. Nebude-li to potřeba budeme Vás kontaktovat až po vytvoření zápisu.

Poskytnuté údaje (kromě kontaktní osoby) můžou být uveřejněny na portálu czechstav.cz. Na poskytnuté emailové adresy nerozesíláme nevyžádané zprávy.


Uvedené ceny jsou bez DPH. Vyhrazujeme si právo prezentaci na portál nezařadit a to zejména v případě, kdy obsah prezentace nesouvisí s tematikou stavebnictví, případně nejsou vyplněné informace kompletní. V případě odmítnutí zařazení prezentace není požadována žádna platba a Vámi poskytnuté údaje nejsou dál zpracovávány ani poskytnuty třetím osobám.

Reklamní formáty

Zápis v rejstříku

Zápis v rejstříku

Obsahuje základní informace o firmě. Placený zápis obsahuje logotyp, může být doplněn o klíčové slova.

590 Kč na rok

Prezentace

Prezentace

Prezentace obsahuje vše co placený zápis v rejstříku navíc je možno poskytnou detailní přehled o nabízeném sortimentu a to v podobě obrázkové galerie i rozsáhlejšího textu, který je možno kombinovat s obrázky. Prezentace rovněž obsahuje kontaktní formulář aby Vás zákazníci mohli přímo kotnaktovat.

750 Kč na měsíc anebo 9000 Kč ročně
Při platbě na rok nyní zajímavé bonusy v hodnotě až 5000 Kč.

Banner

Standardní banner

Standardní banner o velikost 486x60px, může být s animací i bez. Banner může odkazovat na Vaše stránky či prezentaci.

1000 Kč Kč na měsíc

Malý banner

Malý banner

Reklamní prostor o velikosti 125x125px.

Bonus pro naše klienty.

Zvýhodnění prezentace

Zviditelnění prezentace

Uvedení prezentace na úvodní stránce.

Upoutávka na prezentaci

Animovaná upoutávka

Jeden či více snímků v animovaném poli na úvpdní stránce. Může odkazovat na Vaše stránky či prezentaci.

Individuální reklama

Umožňujeme také individuální formu reklamy. Jako jsou atypické bannery, vlastní sekce katalogu či prezentace se zcela individuálním vzhledem a libovlným rozsahem poskytnutých informací.