Zepiko Group

ZEPIKO spol. s r.o.

Prodej písku, prodej štěrku, prodej kameniva, skládka odpadů. Mezi provozovny této společnosti patří: pískovna Žabčice u Brna (provozuje dceřiná firma PÍSEK ŽABČICE spol. s r.o.), pískovna Oblekovice u Znojma, pískovna Novosedly u Mikulova, pískovna Krčman u Olomouce a pískovna Orlovice u Vyškova.

http://www.zepiko.cz/ více informací

TRANSBETON s. r. o.

Výroba betonu, prodej betonu, doprava betonu, čerpání betonu. Společnost provozuje tato vlastní, plně automatizovaná moderní zřízení: betonárna Brno, betonárna Hustopeče, betonárna Mikulov, betonárna Znojmo, betonárna Skalice nad Svitavou, betonárna Přerov, betonárna Kroměříž, betonárna Holešov.

http://www.transbeton.cz/ více informací

Posuvné brány

Holoubek trade s.r.o.

Výrobce a prodejce pletiva, branek, bran a garážových vrat

http://www.ploty-brany.cz/ více informací

AMGIS BM, spol. s r.o.

se specializuje na demontáž, stěhování a montáž strojů a technologických linek, ocelové konstrukce, stavební zámečnictví, atypické ocelové výrobky, zámečnické a svářečské práce. Vlastníme gantry hydraulický systém (lift-system) o nosnosti 200 tun.

http://amgis.cz/ více informací

TVI

TVI, spol. s r.o. - Tepelné a vodotěsné izolace

Tepelné a vodotěsné izolace z tvrdých polyuretanových pěn Izolace plochých střech, balkonů, teras, jímek a obvodových plášťů nástřikem PUR Výroba stavebních prvků z polyuretanové pěny Výroba dekoračních a okrasných prvků

http://www.tvi-pur.cz/ více informací

Jaroslav Blažek - truhlářství

Jaroslav Blažek - truhlářství

Firma Jaroslav Blažek - truhlářství byla založena v roce 1990. Vyrábíme dřevostavby. Specializujeme se na výrobu dřevostaveb rodinných domů, dřevostaveb rekreačních a zahradních chat.

http://drevostavby-blazek.cz/ více informací

Jindřich Svadbík - TERACO

Vyrábíme teracové schody samonosné i obkladové, parapetní desky, stoly, kuchyňské desky, víka na studny, vázy a jiné výrobky z umělého kamene - teraca. Výroba a rekonstruků pomníků, krycích desek, tvorba základů, hřbitovní architektura.

http://www.schody-teraco.cz více informací

Synergis, s. r. o.

Provádíme kompletní projekty v oblasti architektury, stavebnictví, automatizační techniky a digital signage pro komerční a domácí prostory od projekce až po realizaci.

http://www.synergis-int.com více informací

DAKO

Zkušený výrobce plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří, a také garážových a průmyslových vrat, vnějších rolet, látkových roletek a moskýtiér.

http://www.dako.eu více informací

Zámečnictví Marek Balaš

Výroba zábradlí a schodišť z oceli a nerezu, dále vyrábíme ocelové konstrukce, brány, vrata, ploty, gastro nábytek, neřezové kontejnery a polykarbonátové přístrešky.

http://kovobalas.cz/ více informací

Komíny CZ

Komíny CZ

Vyrábíme komínové systémy pro všechna paliva. Dodáváme nerezové komíny a systémy pro opravy starých komínů. Prodáváme materiály pro vložkování komínů. Zajišťujeme dopravu zdarma do široké prodejní sítě po celé ČR.

http://www.kominycz.org/ více informací

Perfekt obklady

Perfekt Obklady

Provádíme a dodáváme obklady, dlažby, mozaiky, přírodní káme, stavební chemii PCI po celé České Republice.

http://www.perfektobklady.cz více informací

Ergobest - stavební firma Zlín

Ergobest - stavební firma Zlín

Provádíme veškerou stavební činost včetně staveb na klíč. Jsme dodavatelé v programu zelená úsporám. Naší specialitou je dodávka a montáž prvků ze skla.

http://ergobest.cz více informací

Monty - regálové systémy, regálové automaty, mezipatra - plošiny

Monty regálové systémy

Nabízíme montáž a prodej regálových systémů do výrobních hal, skladů, archivů, kanceláří, dílen a obchodů.

http://monty-regal.cz více informací

FOREMANS s.r.o.

Společnost Foremans s.r.o. je zaměřena na komplexní dodávky v energetice a průmyslu. Je distributorem pro předizolované potrubí ZPU Międzyrzecz. Nabízí dodávky a montáže předizolovaného potrubí, ocelových konstrukcí a stavební práce. Ostrava - Stará Bělá

http://www.predizolovane-potrubi.cz více informací

Ekonomické stavby, s.r.o. – výstavba rodinných domů

Ekonomické stavby, s.r.o. – výstavba rodinných domů

Přední dodavatel novostaveb v ČR nabízí přes 500 projektů domů nejen pro mladé rodiny. Šikovnou kombinací hypotečního a překlenovacího úvěru nebudete hotovost pro stavbu potřebovat.

http://www.ekonomicke-stavby.cz/ více informací

KeraWood

KeraWood

Realizační a obchodní firma v oblasti dlažební,obkladové a podlahové techniky.

http://www.kerawood.cz/ více informací

Polanský group - stavební firma, zemní práce, demolice

Polanský group - stavební firma

Společnost POLANSKÝ GROUP a.s. v současné době věnuje velkou pozornost zakázkám, při jejichž realizaci zastává pozici generálního dodavatele. Náš výrobní program zahrnuje provádění staveb, inženýrskou činnost, zemní práce, demolice a odstraňování budov, recyklaci, sanaci kontaminovaných lokalit.

http://www.polansky.info více informací

Kategorie