Albo - dřevěná okna, euro okna

ALBO okna

FIRMA ALBO® - významný český výrobce dřevěných oken EURO, vchodových dveří, zimních zahrad, sekčních vrat, posuvných stěn a jiných speciálních výrobků, vyznačujících se perfektní kvalitou provedení.

http://albo.cz více informací

HW-PANTY - izolace (sanace) vlhkého zdiva

HW-PANTY - izolace vlhkého zdiva

Jsme specializovaná firma zabývající se sanací (vysušováním) vlhkého zdiva staveb.

http://www.hwpanty.cz více informací

Orgatex - akustické izolace, kryty a bariéry

Orgatex - Náchod

ORGATEX - NÁCHOD s.r.o. je přímým nástupcem divize projektování v a.s. ORGATEX Hradec Králové, v dřívější době odboru projektování Bavlnářského průmyslu GŘ Hradec Králové.

http://orgatex-nachod.cz více informací

VIOS - střešní dopňky, okapy, okapové systémy

VIOS - strešné doplnky

Společnost VIOS a.s. prodává okapový systém vysoké kvality za dostupnou cenu. Během dvou let, kdy na trhu působila jako prodejní firma, rozšířila svůj sortiment také o jiné střešní doplňky - střešní fólie, šrouby, tmaly a jiný doplňkový sortiment.

http://www.vios.sk více informací

Stato střechy - plechové střešní krytiny

Stato střechy

Naše firma se specializuje na plechové krytiny. Nabízíme ocelové střešní krytiny z kvalitního švédského plechu.

http://statostrechy.cz více informací

CBV zámečnícké a obráběcí práce

CBV sdružení podnikatelů

CBV - sdružení podnikatelů založeno 30.11.1990 pánem Coufalem, Baladou a Voseckým, dodává hlavně nerezové výrobky určené pro potřeby potravinářského, farmaceutického a chemického průmyslu.

http://nerez-zamecnictvi.cz více informací

IQ Steps - interiérová schodiště

IQ STEPS s.r.o.

IQ STEPS má za sebou stovky zrealizovaných schodišť a spokojených zákazníků. Klademe si za cíl poskytovat nadstandardní služby v podobě individuálního přístupu k zákazníkům, řešení projektu každého schodiště na míru a kvalifikovaného poradenství.

http://iqsteps.cz více informací

Dřevěná okna a vchodové dveře za příznivou cenu

HON – okna, dveře, s.r.o.

Naší hlavní podnikatelskou činností je výroba dřevěných oken a dveří. Základním výrobním prvkem je produkce euro oken EURO IV – 78. Kromě toho vyrábíme imitaci špaletových oken – EURO rustikal, vchodové dveře a systém DŘEVO – HLINÍK.

http://okna-dvere.cz více informací

Maron - rolety, žaluzie, markýzý, garážová vrata

Maron CZ s.r.o.

Firma Maron se specializací na výrobu interiérových rolet. Sortiment zahrnuje i mnoho výrobků z oblasti stínící, zabezpečovací a zateplovací techniky. V nabídce naleznete žaluzie, rolety, markýzy, mříže, garážová vrata, bezpečnostní rolety a řadu dalších výrobků.

http://maron.cz více informací

HAAS+SOHN - krnová kamna, krbové sestavy, krbové vložky

HAAS+SOHN Rukov s.r.o.

Firma HAAS+SOHN Rukov se zabývá výrobou a prodejem krbových kamen, krbových kamen s výměníkem, krbových vložek a krbových sestav. Ve výrobním programu jsou i peletová kamna, oblíbené zejména v západoevropských zemích

http://www.haassohn-rukov.cz/ více informací

Cobra - dveřní a nábytkové kování

Cobra

Společnost Cobra nabízí jeden z nejširších sortimentů stavebního a nábytkového kování pod jednou značkou. Sortiment obsahuje několik desítek modelů kování a další stovky typovych provedení v nejrůznějších designech a provrchových úpravách.

http://www.cobra-cz.cz více informací

Betasales - Betafence

BetaSales, spol. s.r.o.

Společnost Betafence je evropským výrobcem oplocení číslo jedna s nejširším průmyslovým výrobkovým portfoliem systémů oplocení a kontroly přístupu.

http://www.ploty-betafence.sk/ více informací

H Building s.r.o.

H-BUILDING s.r.o.

Nabízíme zajištění Vaší stavby od samého začátku, od projektové dokumentace, provedení samotné stavby až po úplné dokončení a uvedení do užívání. Ať už se jedná o drobnou stavební úpravu nebo velkou komerční výstavbu.

http://h-building.cz více informací

HR clasic

H + R clasic s.r.o.

Naše firma zajišťuje dodávku i montáž minerálních podhledů, sádrokartonových konstrukcí a dále plastových a dřevěných oken. Jsme autorizovaný prodejce firmy Bruna.

http://h-rclasic.cz/ více informací

Brno stavby

Brno stavby

Brno stavby je sdružení tří brněnských stavebních firem. Každá tato stavební firma má svoji historii a určitý druh specializace v oboru stavebnictví. Dohromady tvoří naše stavební firmy celek, který dokáže vyřešit jakoukoliv stavební zakázku.

http://brno-stavby.cz více informací

Pahamont s.r.o.

Pahamont s.r.o.

Provádíme stavby bytové, občanské, průmyslové, rekonstrukce a demolice objektů, zateplování staveb, sádrokartony a další stavební práce v oborech pozemního stavitelství.

http://www.pahamont.cz/ více informací

Ryles - elektro - thermo service

Dezider II'ko - RYLES ELEKTRO - Thermo Service

Firma Ryles Elektro - Thermo Service Vám nabízí elektrické topné fólie Sucotherm - podlahové nebo stropní vytápění, které je čisté, neviditelné, bez údržby, které Vám kompletně vyhřeje celý objekt a nechává volný prostor pro umístěni nábytku tak, jak si přejete. Od projektu, přes poradenskou činnost, realizaci, až po výchozí revizní zprávu - všechno zajišťuje jedna firma.

http://www.ryles.cz více informací

Wienerberger

WIENERBERGER Cihlářský průmysl, a.s.

Firma Wienerberger prošla a prochází bouřlivým rozvojem. Svou činnost zaměřuje na výrobu stavebních materiálů a komponent, jejichž technický, technologický a ekonomický popis najdete na webových stránkách spol. Wienerberger.

http://www.wienerberger.cz více informací

Pyxes

Pyxes s.r.o.

Firma zabívající se prodejem truhlářských potřeb. Dále pak zakázková výroba nábytku.

http://pyxes.cz/ více informací

IZOSAN

IZOSAN spol. s r.o.

Izolace všeho druhu : cihlového, kamenného i smíšeného zdiva.

http://zdiva-sanace.cz/ více informací

Kategorie