ANDASEB s.r.o.

Italská firma Candis v duchu tradice italských mistrů se již řadu let zabývá vývojem dekorativních barev. Jak v minulosti, tak i v současnosti přispívá svými inovačními výsledky (patenty) k mnohabarevnosti současného světa. Italskou firmu CANDIS v České republice zastupuje společnost Andaseb s.r.o., která disponuje celým sortimentem: Candis a antické zeminy floretnské.

Antické zeminy florentské - dekorativní úprava povrchu

Použitím tohoto materiálu se dosahuje úpravy interiéru bytu, kanceláří, hal, schodišť atd. v antickém stylu, které tak získávají nádhernou neopakovatelnou atmosféru. Celý systém (Opaco + Zemina) je ekologický, otěruvzdorný, omyvatelný a prodyšný. Díky výborné prodyšnosti (difusní odpor 0,11 m) je vhodný i na památkové objekty a na povrchy ošetřené sanační maltou. Velkou výhodou je, že je možno i dodatečně provádět korekce ("opravy") natřených ploch a dosáhnout tak dokonalosti celého díla.

Aplikce a použití

"Zeminy" se vždy aplikují na povrchy opatřené základním nátěrem OPACO a to štětcem, návazně se pak upraví speciální stěrkou. Vlastní materiál je bílý a probarvuje se přírodními barvivy a oxidy v 20 odstínech. U každého odstínu je možno dosáhnout celé škály; od úplně světlé po tmavou. Požadovaného probarvení se dosáhne smícháním "zeminy" a daného množství barviva. Po jeho promíchání (špachtlí) je materiál připraven k použití. Ve zvláštních případech, dodavatel zajistí u výrobce odstín podle dodaného vzorku zákazníka. Cena a termín dodání je závislý na zákazníkem požadovaném množství.

Na plochu 1 až 2m2 se "zemina" nanáší střídavými tahy štětcem a nechá se 10 až 20 minut zaschnout. Návazně se pak upraví speciální stěrkou. Dále se postupuje obdobným způsobem (štětec, přestávka, stěrka).

Rovněž na hrubé povrchy (např. typu pomerančové kůry) lze "Zeminu" aplikovat. V tomto případě se pracuje jen se štětcem a konečný efekt vytváří dekoratér rukou.

Opaco - podkladová barva pod Antické Zeminy Florentské

Opaco je výrobek specielně vyvinutý jako podkladová barva pod Antické Zeminy Florentské. Povrch upravený touto barvou zajišťuje dokonalou přilnavost dekorativního nátěru.

Aplikce a použití

Vzhledem k svým vlastnostem OPACO lze použít na různé druhy materiálů, např. štukovou omítku, betonové i dřevěné panely, sádrokarton, dřevotříska, kov…

Aplikuje se štětcem, válečkem s hladkým vlasem, stříkáním (pistole s kompresorem i "airless").

Příprava barvy a provádění dekorace

  1. Antické zeminy florentské lze použít bílé na barevný podklad nebo mohou být zabarveny přírodními barvami a oxidy z 20 nabízených tonerů jejich pečlivým smícháním špachtlí nebo lžící.
  2. Použit příslušný "štětec candis AZF" a nanášet Antické zeminy florentské střídavými tahy na povrch cca 1-2 m2 a vyrovnat štětcem bez barvy (foto A-B).
  3. Pokračovat v dekoraci jak výše uvedeno
  4. Na hladkých stěnách přibližně za 3-10 minut vyhladit Antické zeminy florentské. Použít k tomu speciální "hladítko candis AZF" (foto C-D). Získá se tak velmi jednoduše překrásná dekorace vašeho bytu, apartmánu nebo kanceláře.
  5. Balení: 2,5 l nádoby vydatnost: cca 30 m2 zasychání na dotek:2-3 hodiny úplné:2-3 dny.
  6. Čištění nástrojů: vlažná voda
  7. Mytí stěny: je možné po 20 dnech vlažnou vodou a mýdlem aniž se poškodí malba.

Šumperská 63

Vikýřovice

78813

telefon: 583 250 710

fax: 583 250 710

stránky: http://www.candis.cz/

Kontaktujte tuto firmu


Působnost: ,

Zařazeno v: barvy, laky

Vloženo: 18.01.09

Počet zobrazení: 6659

Kde najdete tuto firmu?

Přejít na mapu

GPS 49.9717718 17.0076673

Kategorie