Art & Deco Stone, a.s.

Art & Deco Stone je výrobcem a prodejcem dekorativních výrobků pro zahradní, parkovou a stavební architekturu. Řada našich výrobků nachází své uplatnění také v interiéru.

Vážení zákazníci, vážení obchodní přátelé,

těší nás, že jste vyhledali prezentaci naší společnosti, jejího výrobního a obchodního programu. Věříme, že Vás prezentace jako celek a její jednotlivé části zaujmou a podnítí Váš zájem o naše výrobky. Jistě pochopíte, že z praktických důvodů neuvádíme celý rozsáhlý výrobní sortiment, čítající více než 1200 jednotlivých výrobků či kompletů. V případě Vašeho hlubšího zájmu nás kontaktujte a rádi Vám poskytneme další informace.

Nyní dovolte alespoň několik základních informací o naší společnosti. Jak vyplývá již ze samotného názvu Art & Deco Stone, zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem výrobků z "umělého kamene", zjednodušeně vyjádřeno z jemnozrnné betonové směsi, odlévané do silikonových forem. Navazujeme tak na výrobní technologii a zkušenosti, nahromaděné od r.1996 ve výrobním závodě Boehmische Werkstein, s.r.o. v Cerhovicích, okres Beroun, který akciová společnost Art & Deco Stone nabyla řádnou koupí k 1.březnu 2005. S výrobky z Cerhovic se potkávají zákazníci nejenom v Čechách, ale zejména v Německu, dále na Slovensku, v Rusku a v dalších evropských zemích. Bude nám ctí, stanete-li se také našimi, věříme že spokojenými zákazníky.

Nyní několik slov k výrobnímu programu, který hodláme dlouhodobě dále rozvíjet a rozšiřovat. Art & Deco Stone je výrobcem a prodejcem dekorativních výrobků pro zahradní, parkovou a stavební architekturu. Řada našich výrobků nachází své uplatnění také v interiéru. Celý výrobní sortiment lze vyčlenit do dvou základních skupin:

  1. Stavební díly z betonu
  2. Betonové výrobky pro domov a zahradu.

Výroba probíhá metodou přesného lití do tvarovaných forem. Základními surovinami jsou kvalitní křemičité písky a bílý cement. Odlitek je po mechanickém opracování, tzv. začištění, dále povrchově finalizován v klasickém bílém provedení či v nejrůznějších, pečlivě zvolených barevných odstínech, včetně tzv. mramorování, napodobujícího běžné přírodní mramory.

Pro výrobu používáme pouze ověřené materiály a technologie z tuzemska i zahraničí, splňující příslušné normy ČSN, EN a normy související. V dubnu 2005 vystavil pražský autorizovaný a mezinárodně uznávaný Výzkumný ústav pozemních staveb - Certifikační společnost, s.r.o. po náročných ověřovacích zkouškách společnosti Art & Deco Stone Certifikát výrobku. Kapacita výrobního závodu je dimenzována podle zakázkového krytí až na 200 zaměstnanců převážně technických a dělnických profesí. Výrobky jsou obecně uznávány především díky klasickému či užitnému designu, preciznosti provedení , barevné různorodosti a odolnosti vůči povětrnostním vlivům. Záruka na mrazuvzdornost je u nás samozřejmostí.

Prvořadým úkolem a cílem zaměstnanců Art & Deco Stone je snaha o maximální spokojenost všech svých zákazníků v celém sortimentu nabízených a dodávaných výrobků a montážních prací.

Cerhovice 309

Cerhovice

26761

telefon: +420 311 577 662-4

fax: +420 311 577 661

stránky: http://adstone.cz/

Kontaktujte tuto firmu


Působnost: ,

Zařazeno v: dekorativní stavební prvky, výroba z betonu

Vloženo: 18.01.09

Počet zobrazení: 6282

Kde najdete tuto firmu?

Přejít na mapu

GPS 49.8495636 13.8342009

Kategorie