BETONOVÉ STAVBY - GROUP, s.r.o.

BS Group je převážně výrobní firma na výrobu drobného betonářského zboží (zdících tepelně-izolačních tvárnic systému IZO PLUS, nosných tvárnic, příčkovek a bednících dílců, stropních konstrukcí BS PLUS a BS PLUS MAX, (od roku 2003 inovovaných v systémy BSK – PLUS, BSK – STANDARD a BSK – MAX), betonových lehčených komínů BLK a okrasných prvků zahradní architektury) a betonových směsí.

Firma BETONOVÉ STAVBY KLATOVY s.r.o. vznikla v roce 1993 jako převážně výrobní firma na výrobu drobného betonářského zboží (zdících tepelně-izolačních tvárnic systému IZO PLUS, nosných tvárnic, příčkovek a bednících dílců, stropních konstrukcí BS PLUS a BS PLUS MAX, (od roku 2003 inovovaných v systémy BSK – PLUS, BSK – STANDARD a BSK – MAX), betonových lehčených komínů BLK a okrasných prvků zahradní architektury) a betonových směsí.

V roce 1997 byla firma transformována na firmu BETONOVÉ STAVBY - GROUP s.r.o. Klatovy s rozšířeným spektrem činnosti firmy kromě výroby též s orientací na subdodávky částí staveb až po kompletní dodávku staveb formou generální dodávky.

Tato stavební činnost je však orientována převážně v regionu západních Čech, popř. regionu Prahy a okolí. Společnost působí v rámci výroby a dodávek betonářského zboží jako významný producent tohoto druhu po celém území České republiky. V nabídce firmy jsou i projektové práce, firma disponuje vlastní nabídkou typových projektových dokumentací.

Produkty

Více informaci o nabízených produktech naleznete na stránkách společnosti BS GROUP.

Projekty rodinných domů

Katalog typových rodinných domů i jejich ceník naleznete na stránkách společnosti BS Group.

Předslav 99

Klatovy

33901

telefon: 376315115

fax: 376315654

stránky: http://www.betonstavby.cz

Kontaktujte tuto firmu


Působnost: ,

Zařazeno v: stavební prvky, výroba z betonu

Vloženo: 18.01.09

Počet zobrazení: 6629

Kde najdete tuto firmu?

Přejít na mapu

GPS 49.448225 13.3562177

Kategorie