Candis

Italská firma CANDIS v duchu tradice italských mistrů se již řadu let zabývá vývojem dekorativních barev. Jak v minulosti, tak i v současnosti přispívá svými inovačními výsledky (patenty) k mnohabarevnosti současného světa.

Italská firma CANDIS v duchu tradice italských mistrů se již řadu let zabývá vývojem dekorativních barev. Jak v minulosti, tak i v současnosti přispívá svými inovačními výsledky (patenty) k mnohabarevnosti současného světa. Pracovníci vývojového oddělení firmy CANDIS tvoří skupinu vysoce znalých a zkušených techniků, kteří trvale pracují na nových konceptech, které ve svých výsledcích představují vrchol na trhu dekorativních barev. Je tomu tak i v současnosti, kdy se v Itálii, v Evropě a na celém světě, tedy i České republice úspěšně uplatňuje systém ANTICKÉ ZEMINY FLORENTSKÉ. Systém CANDIS bere v úvahu potřeby architektů a návrhářů interiérů i exteriérů a předkládá jim nabídku, která přestavuje provozní spolehlivost pří aplikaci a dostatečně pestrou paletu barev. Ty svými vlastnostmi jako je šetrnost k životnímu prostředí i k pokladně investora, tak umožňují plně uspokojit zákazníka. Ten často může plně využít nabízený systém zcela samostatně. Italskou firmu CANDIS v České republice zastupuje společnost ANDASEB s.r.o., která disponuje plně sortimentem: CANDIS a ANTICKÉ ZEMINY FLORENTSKÉ.

Sortiment

Barevné vyjádření vzorků barev je informativní neb je závislé na nastavení monitoru. Na požádání Vám dovozce umožní nahlédnout do katalogů, kde jsou vzorky barev.

Roční období

Barvy jara: Kručinka/Ginestera, Výhonek/Germoglio, Západ/Tramonto, Glycénie/Glicine

Barvy léta: Úsvit/Alba, Zrno/Grano, Polní květy/Fiori di Campo, Svěžest/Fresco

Barvy podzimu: Listí/Foglie, Kukuřice/Mais, Cihla/Mattone, Země/Terra

Barvy zimy: Obloha/Cielo, Oblaka/Nuvole, Večer/Sera

Fresky

Fantastická kolekce mistrovských děl antického umění reprodukovaných na podklad podobný skutečné omítce. Fresky obnovují antickou malířskou techniku sestávající v malbě na vrstvu ještě čerstvé omítky. Nabízí prestižní a rafinované dekorativní řešení. Každé mistrovské dílo je připraveno se speciální vytvářecí hmotou jemných písků, tkání a barev na praktický samolepící podklad. Jeho aplikace je proto velmi prostá. Je třeba umístit vybrané dílo na stěnu a oddělit spočátku pouze část ochrany lepící vrstvy. Následně se freska zcela roztáhne. Přirozeně je možné použít fresku jako normální obraz jejím nalepením na dřevěný podklad a potom ji zarámovat. Freska se báječně včleňuje na stěny natřené například "ANTICKÝMI ZEMINAMI FLORENTSKÝMI" v klasickém prostředí nebo i v prostředí s moderním nábytkem.

Klasické barvy pro interiéry

Perleťové barvy jsou rozděleny podle sérií (Lucca, Arezzo... atd.), každá série má stejný barevný základ a podle druhu perleťe ( zlatá, modrá, zelená...) mění podle úhlu pohledu svou barvu. Perleťe jsou zlatá / oro, fialová / viola, modrá / blu, červená / rosso, zelená / verde, oranžová / arancio.

Duhové barvy mění při úhlu pohledu barvu povrchu, vždy podle popisku barvy, například ...se zelenou "svítivou perlou" mění barvu do duhově zelené.

Barvy fasádní

Smícháním obsahu jediné nádoby toneru s 12 litry základního roztoku antických zemin florentských externích se docílí sytá barva, smícháním pouze 1/2 toneru bude dominantní barvasvětlejší. Tato zvláštní charakteristika umožňuje výběr nejen barev, ale též mnohonásobných odstínů.

Pro balení 4 litrů se množství toneru snižuje na 1/3. Barevné vyjádření vzorků barev je informativní neb je závislé na nastavení monitoru. Na požádání Vám dovozce umožní nahlédnout do katalogů, kde jsou vzorky skutečných barev.

Šumperská 63

Vikýřovice

78813

telefon: 583 250 710

fax: 583 215 678

stránky: http://candis.cz

Kontaktujte tuto firmu


Působnost: ,

Zařazeno v: barvy, laky

Vloženo: 18.01.09

Počet zobrazení: 7020

Kde najdete tuto firmu?

Přejít na mapu

GPS 49.9717718 17.0076673

Kategorie