Dezider II'ko - RYLES ELEKTRO - Thermo Service

Firma Ryles Elektro - Thermo Service Vám nabízí elektrické topné fólie Sucotherm - podlahové nebo stropní vytápění, které je čisté, neviditelné, bez údržby, které Vám kompletně vyhřeje celý objekt a nechává volný prostor pro umístěni nábytku tak, jak si přejete. Od projektu, přes poradenskou činnost, realizaci, až po výchozí revizní zprávu - všechno zajišťuje jedna firma.

Firma Dezider II'ko - Ryles Elektro - Thermo Service Vám nabízí elektrické topné fólie Sucotherm - již 30 let úspěšné na českém trhu - podlahové nebo stropní vytápění, které je čisté, neviditelné, bez údržby, které Vám kompletně vyhřeje celý objekt a nechává volný prostor pro umístěni nábytku tak, jak si přejete. Od projektu, přes poradenskou činnost, realizaci, až po výchozí revizní zprávu - všechno zajišťuje jedna firma.

Firma dále zajišťuje:

  • Kompletní elektromontážní práce do 1000V, včetně hromosvodů
  • montážní práce slaboproudé(EPS, EZS)
  • projekční práce, výpočty tepelných ztrát, revize nn + vn
  • jednání s energetickými rozvodnými závody
  • výhradní distribuce a montáž topného systému SUCOTHERM - od roku 1974 na trhu

JAK VYTÁPĚT

Topné fólie patří mezi elegantní způsoby elektrického vytápění. V interiéru vzhledem neruší a pokud i vy chodíte doma jen v ponožkách nebo dokonce na boso, prohřátá podlaha vám připraví příjemné chvíle. Ukládáni topných fólií do podlahy však není podmínkou - stejně dobře vám budou sloužit i ve stěnách či ve stropu.

PROČ ELEKTŘINOU?

Elektřina, jako domácí produkt bude s největší pravděpodobností jen málo podléhat změnám kurzu koruny i případným nepříznivým vývojům mezinárodních vztahů. Pokud přihlédneme úplně na všechny aspekty při porovnání plynového a elektrického topení (na profil našich klimatických podmínek, většinu roku topíme na cca 50% jmenovitého výkonu kotle, což je stejné jako jet autem 40 km/h na pětku, na křivku účinnosti plynového kotle, ztráty vzniklé prouděním média v potrubí, ztráty na zátop, atd.)je prokazatelné, že ceny za provoz plynového a elektrického topení jsou naprosto srovnatelné. l světový trend tomu nasvědčuje. Navíc je mnohem lepší a hlavní levnější platit kompletní elektřinu domácnosti v levné přímotopné sazbě, něž platit za plyn a k tomu ještě za elektřinu v normální dražší sazbě.

PŘEDNOST VELKÉ TOPNÉ PLOCHY

Žádným jiným topným systémem, než topnou fólii nezískáte tak velkou topnou plochu. Velká topná plocha znamená, že teplota topidla (fólii Sucotherm ) může být nízká, tím se zvyšuje nejen životnost fólie, ale i účinnost přenosu tepla do prostor. Vysoká účinnost přenosu tepla do prostor vede ke značné úspoře ekonomiky provozu.Nízká teplota topidla bráni vzniku rozdílu teplot ve vzduchu a tím bráni i nepříjemné cirkulaci vzduchu a prachu v místnosti.

Od podlahy nebo od stropu, topný systém Succotherm prohřeje místnost rovnoměrně, čímž brání nepříjemné cirkulaci vzduchu.

Klasické topení radiátorem vysílá přehřátý vzduch ke stropu, zatímco studený se drží u země. Dochází k nepříjemné cirkulaci vzduchu a prachu.

CO JE TOPNÁ FÓLIE SUCOTHERM?

Topné fólie, se kterými se v nabídkách specializovaných firem dnes již poměrně běžně setkáváme, se liší nejen způsobem provedení, ale především kvalitou.

Na první pohled nejsou rozdíly příliš patrné, ale při bližším seznámením se s fólií má i neodborník vybráno. Základem švýcarské fólie Sucotherm je plošná sklotextilní tkanina napuštěna uhlíkovou disperzí. Měděné postříbřené pásky, přišité na okrajích, zajišťují přívod elektrického proudu. Na tkaninu i měděné pásky je v závěrečném procesu výroby oboustranně nanesena umělohmotná vysokonapěťová izolace.

Poměrně podrobný technický popis topné fólie Sucotherm je rozhodně na místě, protože právě svým složením, zajišťujícím vysokou spolehlivost a uživatelský komfort se výrazně liší od jiných značek.

U nich totiž bývá uhlíková disperse nanášena v mikronové vrstvě přímo na umělohmotnou izolaci, bez sklotextilní folie uprostřed. Přechod mezi napájecím páskem, který je přilepen, a vlastni uhlíkovou plochou je tím náchylnější k propálení.

REGULACE

Dopřejete si maximální pohodlí z hlediska přijemného pocitu a jednoduchého ovládáni. U systému Sucotherm lze naprosto jednoduše regulovat, jak teplotu každé místnosti i podlahy, tak i nastavit časové intervaly spínáni s ohledem na pracovní dobu, víkendové využiti chalupy, atd. Když nějakou místnost nepoužíváte, tak ji prostě ztlumíte a šetříte za energii. To se projeví přímo a hned na rozdíl od vodních systémů.

ÚDRŽBA

Po úvodním nastavení regulačních prvků nevyžaduje tento topný systém absolutně žádnou údržbu.

ZDRAVOTNÍ VLIV

Ať už od podlahy nebo od stropu, tepelné paprsky, znázorněným pohybem po místnosti,rovnmoměně prohřívají stěny a předměty.

Čidla v podlaze zajišťuji, že teplota podlahy není nikdy vyší než 27°C, v koupelnách 32°C, což jsou hodnoty doporučené hygieniky. Tím se podporuji pozitivní vlivy na lidský organismus. Necítíte odkud teplo přichází, podlaha pouze příjemně hřeje. Tento nejúspornější systém vytápěni Vaší domácnosti je vhodný i pro lidi trpící alergiemi, protože nedochází k nepříjemnému víření vzduchu a prachu.

ÚSPORY

Rozhodné ušetříte peníze za výstavbu komínu, kotelny a vodního hospodářství, protože to Sucotherm nepotřebuje. Ušetříte si budoucí investice na rekonstrukci topení. Životnost fólie Sucotherm je neomezená, protože její technologie chrání sebe sama (nízká teplota fólie a malé protékající proudy fólií).

CENA PROVOZU

Topíte ve zlevnéné přímotopné sazbě elektrické energie, díky které je levnější ostatní odběr elektrické energie pro světlo, žehlení, praní, vaření, ohřev vody, atd... Náklady se dále snižují s ohledem na jednoduchou, okamžitě účinkující regulaci a velkou topnou účinnost fólií (díky velké topné ploše) - pouze Vy si určujete kolík protopíte.

CENA POŘIZOVACÍ

Je plně srovnatelná s ostatními topnými systémy. Podrobný ceník, či konkrétní cenovou nabídku, která vychází z vámi dodané technické dokumentace objektu, s Vámi osobné prokonzultujeme. Přehled o cenách si můžete udělat na našem webu - ceník Sucotherm, naleznete zde i podrobné technické údaje.

Medinská 652

Praha 9

19014

telefon: 267 311 588

fax: 272 730 421

stránky: http://www.ryles.cz

Kontaktujte tuto firmu


Působnost: ,

Zařazeno v: elektroinstalace, izolace a zateplení, podlahové vytápění

Vloženo: 11.04.09

Počet zobrazení: 6131

Kde najdete tuto firmu?

Přejít na mapu

GPS 50.0927715 14.670045

Kategorie