Kategorie: dřevostavby

Jaroslav Blažek - truhlářství

Jaroslav Blažek - truhlářství

Firma Jaroslav Blažek - truhlářství byla založena v roce 1990. Vyrábíme dřevostavby. Specializujeme se na výrobu dřevostaveb rodinných domů, dřevostaveb rekreačních a zahradních chat.

http://drevostavby-blazek.cz/ více informací

Veletrh Dřevostavby 2010

Veletrh dřevostavby 2010

Prezentace NOVINEK současné bytové kultury. Účast předních výrobců a dodavatelů na českém trhu. Orientace veletrhu na širokou i odbornou veřejnost. Mezinárodnost veletrhu – předpokládaný počet 180 vystavujících firem z 10 zemí. Vysoká návštěvnost - více než 45 000 návštěvníků.Pravidelná účast VIP hostů – stavaři, architekti a další. Velký zájem tisku – více než 110 akreditovaných zástupců médií. Atraktivní doprovodný program určený odborné veřejnosti i všem návštěvníkům.

http://www.idrevostavby.cz/ více informací

ART STAV PRAHA, s.r.o.

Firma nabízející tyto služby: Výstavba rodinných domů na klíč (zděných i dřevostaveb v nízkoenergetických standardech), rodinných domů do fáze hrubé stavby i tzv. "hobby standardu", projekční práce (typizované i atypické a designové individuální projekty, vše dle přání klienta), inženýring, vyřízování stavebních povolení, technický dozor staveb, vyhotovování rozpočtů.

http://www.artstav.cz/ více informací

Kategorie