Ergobest - stavební firma Zlín

Provádíme veškerou stavební činost včetně staveb na klíč. Jsme dodavatelé v programu zelená úsporám. Naší specialitou je dodávka a montáž prvků ze skla.

Stavební firma ERGO BEST s.r.o. je držitelem certifikátu ISO 9001:2001. Účastníme se programu Zelená úsporám a rádi Vám pomůžeme se získaním dotace, přípravou a realizací projektu.

Stavební činnost

Provádíme věškerou stavební činnost. Připravíme podklady pro stavební povolení, realizační projekty, zajistíme kolaudaci či dodáme stavbu na klíč.

Dodávka a prodej stavebního skla

Jsme specialisté na stavebí sklo, které je nenahraditelným prvkem moderní architektury. Dodáváme prvky z mnoha druhů stavebních skel: lepených skel, drátoskel, zrcadlových skel a mnoha dlaších. V naší nabídce jsou i bezpečnostní a neprůstřelná skla.

V případě zájmu Vám dodáme i stroje na opracování skla včetně montáže.

Na našich stránkách naleznete více informací o nabídce stavebních skel.

Prodej stavebního materiálu

Nabízíme široký sortiment stavebního meteriálu. Kromě jiného nabízíme vápno, cement, zateplovací systémy. Naší specialitou je fasádový cihelný obkladový pásek, který je vhodný k rekonstrukci fasád baťových domků, tadičních pro architekturu Zlína. V našem sortimentu také naleznete zdící materiály, suché maltové směsi a různé betonové výrobky.

Na našich stránkách naleznete nejen další inforamce o nabídce stavebních materiálů a sklenářství, ale také zajímavé akční nabídky.

Jateční 693

Zlín - Prštné

760 01

telefon: +420 577 210 363

fax:

stránky: http://ergobest.cz

Kontaktujte tuto firmu


Působnost: ,

Zařazeno v: prodej stavebnin, stavební firmy, stavební poradenství, stavební prvky

Vloženo: 22.06.10

Počet zobrazení: 7005

Kde najdete tuto firmu?

Přejít na mapu

GPS 49.218045611801365 17.626018524169922

Kategorie