Kategorie: izolace a zateplení

TVI

TVI, spol. s r.o. - Tepelné a vodotěsné izolace

Tepelné a vodotěsné izolace z tvrdých polyuretanových pěn Izolace plochých střech, balkonů, teras, jímek a obvodových plášťů nástřikem PUR Výroba stavebních prvků z polyuretanové pěny Výroba dekoračních a okrasných prvků

http://www.tvi-pur.cz/ více informací

FOREMANS s.r.o.

Společnost Foremans s.r.o. je zaměřena na komplexní dodávky v energetice a průmyslu. Je distributorem pro předizolované potrubí ZPU Międzyrzecz. Nabízí dodávky a montáže předizolovaného potrubí, ocelových konstrukcí a stavební práce. Ostrava - Stará Bělá

http://www.predizolovane-potrubi.cz více informací

Jetchem

Jet Company, s.r.o.

Dodáváme tepelnou izolaci z minerální vlny značky BELTEP.

http://www.jetchem.cz více informací

HW-PANTY - izolace (sanace) vlhkého zdiva

HW-PANTY - izolace vlhkého zdiva

Jsme specializovaná firma zabývající se sanací (vysušováním) vlhkého zdiva staveb.

http://www.hwpanty.cz více informací

Brno stavby

Brno stavby

Brno stavby je sdružení tří brněnských stavebních firem. Každá tato stavební firma má svoji historii a určitý druh specializace v oboru stavebnictví. Dohromady tvoří naše stavební firmy celek, který dokáže vyřešit jakoukoliv stavební zakázku.

http://brno-stavby.cz více informací

Pahamont s.r.o.

Pahamont s.r.o.

Provádíme stavby bytové, občanské, průmyslové, rekonstrukce a demolice objektů, zateplování staveb, sádrokartony a další stavební práce v oborech pozemního stavitelství.

http://www.pahamont.cz/ více informací

Ryles - elektro - thermo service

Dezider II'ko - RYLES ELEKTRO - Thermo Service

Firma Ryles Elektro - Thermo Service Vám nabízí elektrické topné fólie Sucotherm - podlahové nebo stropní vytápění, které je čisté, neviditelné, bez údržby, které Vám kompletně vyhřeje celý objekt a nechává volný prostor pro umístěni nábytku tak, jak si přejete. Od projektu, přes poradenskou činnost, realizaci, až po výchozí revizní zprávu - všechno zajišťuje jedna firma.

http://www.ryles.cz více informací

Kategorie