Kategorie: kovovýroba

AMGIS BM, spol. s r.o.

se specializuje na demontáž, stěhování a montáž strojů a technologických linek, ocelové konstrukce, stavební zámečnictví, atypické ocelové výrobky, zámečnické a svářečské práce. Vlastníme gantry hydraulický systém (lift-system) o nosnosti 200 tun.

http://amgis.cz/ více informací

Zámečnictví Marek Balaš

Výroba zábradlí a schodišť z oceli a nerezu, dále vyrábíme ocelové konstrukce, brány, vrata, ploty, gastro nábytek, neřezové kontejnery a polykarbonátové přístrešky.

http://kovobalas.cz/ více informací

Zdeněk Peter

Zakázková kovovýroba, stavební zámečnictví, montáže a ocelové konstrukce Beroun.

http://www.kovovyrobapeter.cz více informací

CBV zámečnícké a obráběcí práce

CBV sdružení podnikatelů

CBV - sdružení podnikatelů založeno 30.11.1990 pánem Coufalem, Baladou a Voseckým, dodává hlavně nerezové výrobky určené pro potřeby potravinářského, farmaceutického a chemického průmyslu.

http://nerez-zamecnictvi.cz více informací

Cobra - dveřní a nábytkové kování

Cobra

Společnost Cobra nabízí jeden z nejširších sortimentů stavebního a nábytkového kování pod jednou značkou. Sortiment obsahuje několik desítek modelů kování a další stovky typovych provedení v nejrůznějších designech a provrchových úpravách.

http://www.cobra-cz.cz více informací

Metal Trade Comax

Metal Trade Comax, a.s.

Prodej pozinkovaných, za studena válcovaných a hliníkových plechů, podélné a příčné dělení svitků, pásky, tabule. Jednostranné a oboustranné lakovaní FeZn, Fe, Al pasů technologií Coil Coating. Výroba slitin a předslitin na bázi Al, Cu.

http://www.mtcomax.cz/ více informací

DOLS - výroba dveří, oken, listovních schránek, a.s.

Výroba oken, dveří zimních zahrad a poštovních schránek.


http://www.dols.cz více informací

kovoflorián

Jiří Florian - kovovýroba

Firma svojí výrobní činností zaměřena na výrobu kovových výrobků a polotovarů. Zakázky zajišťují včetně povrchové úpravy.

http://www.kovoflorian.cz více informací

AZA - Drahomír Kyselka

Firma podniká v oblasti kovoobrábění, kromě soustružení CNC se společnost věnuje vlastní výrobě mosazných svorek pro autobaterie, dále obrábí odlitky, výkovky z různých materiálů a také umělé hmoty.

http://www.aza-kyselka.cz více informací

Kategorie