Maron CZ s.r.o.

Firma Maron se specializací na výrobu interiérových rolet. Sortiment zahrnuje i mnoho výrobků z oblasti stínící, zabezpečovací a zateplovací techniky. V nabídce naleznete žaluzie, rolety, markýzy, mříže, garážová vrata, bezpečnostní rolety a řadu dalších výrobků.

Firma Maron se specializací na výrobu interiérových rolet. Sortiment zahrnuje i mnoho výrobků z oblasti stínící, zabezpečovací a zateplovací techniky. V nabídce naleznete žaluzie, rolety, markýzy, mříže, garážová vrata, bezpečnostní rolety a řadu dalších výrobků.

Od 15. března 2006 je společnost Maron CZ s.r.o. držitelem certifikátu pro integrovaný systém řízení dle norem ISO 9001 (systém řízení jakosti) a ISO 14001 (systém environmentálního managementu).

Cílem společnosti Maron je nadále rozšiřovat okruh svých spokojených zákazníků. Proto vždy stavíme vzájemné vztahy s klienty na dlouhodobé důvěře, seriózním jednání a poctivé snaze dělat pro zákazníka to nejlepší.

Rolety SunStop

Roleta SunStop je určena pro venkovní použití, instaluje se zvenčí do okenního rámu. Jejím hlavním účelem je ochrana interiéru před tepelným slunečním zářením a ztlumení ostrého slunečního světla na optimální míru. Více o roletách SunStop.

Interiérové rolety

Interiérové rolety patří mezi velice oblíbené stínící prvky. Rolety jsou pro svou účinnost a pohodlné ovládání ideální všude tam, kde potřebujeme chránit vnitřní prostředí místnosti před nadměrným slunečním světlem a teplem, nebo před nežádoucími pohledy zvenčí. Díky elegantnímu a modernímu designu se rolety rovněž stávají estetickým doplňkem, který dotváří interiér. Nové hi-tech materiály navíc posouvají rolety do zcela nových možností, ať již v soukromém, komerčním nebo průmyslovém využití. Více o interiérových roletách Maron

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie patří mezi tradiční, oblíbené a vysoce funkční systémy zastínění. Jedná se o žaluzie, mezi jejichž hlavní přednosti patří schopnost zaclonit velké plochy, možnost plynulé regulace světla natáčením lamel, tvarová přizpůsobivost a také široká nabídka barev a materiálů. Více o vertikálních žaluziích Maron

Interiérové horizontální žaluzie

Horizontální hliníkové žaluzie patří bezpochyby mezi nejrozšířenější druhy zastínění. Pro žaluzie mluví příznivá pořizovací cena, dlouhá životnost, snadná obsluha a regulace průchodu světla do interiéru. Nevýhodou žaluzie jsou poněkud horší tepelně-izolační vlastnosti. Lamely žaluzie vyrobené z hliníku se na slunci rozehřívají a část tepla předávají do interiéru sáláním. Více o interiérovém horizontálním žaluzií.

Univerzální systém

Univerzální systém je maximálně variabilní druh interiérového zastínění. Díky dokonalému vzhledu, kvalitě a schopnosti přizpůsobit se jakémukoli tvaru prosklené plochy nemá v současné době na trhu srovnatelnou konkurenci. Typické příklady využití jsou zimní zahrady, skleníky, světlíky, šikmé prosklené plochy apod. Více o univerzálním systému Maron.

Japonské posuvné stěny

Zkuste si představit velmi funkční a zároveň originální stínící systém, který je vysoce variabilní a dokáže se přesně přizpůsobit Vašim potřebám. Vaše představy by možná mohly naplnit japonské posuvné panelové stěny. K jejich hlavním přednostem patří skutečnost, že svým vzhledem nabízejí něco skutečně neotřelého a zajímavého a tvoří tak originální alternativu roletám a žaluziím. Více o japonských posuvných stěnách.

Výrobky z přírodních materiálů

Stínící technika je bezpochyby jedním z důležitých prvků, které dotvářejí interiér stavby a přírodní materiály, zejména dřevo a bambus, nacházejí i v tomto sortimentu stále větší oblibu.

Velkoplošná stínění

Existuje mnoho situací, kdy je požadováno spolehlivé a přitom flexibilní zastínění velkých prosklených ploch. A nyní hovoříme o skutečně velkých plochách - o stovkách čtverečních metrů! Typickým příkladem jsou výrobní haly, skleníky, výstavní a prodejní pavilony apod.

Maronette

Zastínění Maronette je originální a variabilní výrobek, který v sobě spojuje několik výhod najednou. Skládá se z vodící lišty, svislých lamel a dekorační tkaniny. Jednoduchým naklápěním lamel je možné volit mezi dekorační záclonou, lehkým přistíněním nebo úplným zacloněním. Velký výběr barevných odstínů umožňuje přesně sladit design Maronette s vašimi představami.

Roleta Zebra

Zebra je první roletou, která nabízí plynulou regulaci světla. Kombinuje funkčnost žaluzií a estetičnost látkových rolet. Originální koncepce spočívá ve vodorovném dělení stínicí tkaniny na průhledné a neprůhledné pruhy, které se pravidelně střídají. Vzájemným překrýváním dvou vrstev tkaniny dochází k prolínání pruhů a tím i k postupnému propouštění světla.

Plisé

Plisé se tradičně řadí mezi žaluzie, ačkoli toto zařazení je poněkud sporné. Základem výrobku nejsou totiž samostatné lamely, ale vodorovně skládaná tkanina, svým složením podobná jako u rolet. V každém případě však plisé představují efektivní, dokonalý a esteticky působivý způsob zastínění. Mezi jejich hlavní přednosti patří výroba přesně na míru, velký výběr materiálů a barev, elegantní design a překvapivé možnosti atypických tvarů. Plisé je možno aplikovat na všechny typy oken a prosklených ploch, v obytných i komerčních interiérech.

Markýzy

Markýzy patří mezi tradiční výrobky společnosti Maron CZ již od založení firmy. Po celou dobu se snažíme nabízet našim zákazníkům zajímavou alternativu k méně kvalitním a méně trvanlivým markýzám, které se často objevují na našem trhu. Nabízíme kompletní paletu markýz od jednoduchých a cenově zajímavých typů až po komfortní kazetové markýzy s inteligentním elektronickým řízením.

Mezi další nabízené produkty patří venkovní horizontální žaluzie, předokenní hliníkové rolety, systém venkovního zastínění sky-light. Kromě stínící techniky nabízíme také garážová vrata v mnoha variatncáh a designech, mříže, sítě proti hmyzu, klimatizace. Pro náš sortiment stíníci techniky máme v nabídce i mnoho variant ovládání jak elektrické tak i manualní provedení.

Kozácká 12

Praha 10

101 00

telefon: 271 740 363

fax: 271 740 362

stránky: http://maron.cz

Kontaktujte tuto firmu


Působnost: ,

Zařazeno v: dekorativní stavební prvky, stínící technika

Vloženo: 20.05.09

Počet zobrazení: 7919

Kde najdete tuto firmu?

Přejít na mapu

GPS 50.0710852 14.4457304

Kategorie