Kategorie: prodej stavebnin

Zepiko Group

ZEPIKO spol. s r.o.

Prodej písku, prodej štěrku, prodej kameniva, skládka odpadů. Mezi provozovny této společnosti patří: pískovna Žabčice u Brna (provozuje dceřiná firma PÍSEK ŽABČICE spol. s r.o.), pískovna Oblekovice u Znojma, pískovna Novosedly u Mikulova, pískovna Krčman u Olomouce a pískovna Orlovice u Vyškova.

http://www.zepiko.cz/ více informací

Jindřich Svadbík - TERACO

Vyrábíme teracové schody samonosné i obkladové, parapetní desky, stoly, kuchyňské desky, víka na studny, vázy a jiné výrobky z umělého kamene - teraca. Výroba a rekonstruků pomníků, krycích desek, tvorba základů, hřbitovní architektura.

http://www.schody-teraco.cz více informací

Ergobest - stavební firma Zlín

Ergobest - stavební firma Zlín

Provádíme veškerou stavební činost včetně staveb na klíč. Jsme dodavatelé v programu zelená úsporám. Naší specialitou je dodávka a montáž prvků ze skla.

http://ergobest.cz více informací

Heluz cihlářský průmysl

Heluz cihlářský průmysl v.o.s.

Firma HELUZ cihlářský průmysl v. o. s. vyrábí a na trh dodává komplexní cihelný systém pro hrubou stavbu. Do našeho sortimentu patří cihelné bloky SUPERTHERM P+D, STI, broušené cihly SUPERTHERM SB, stropy a překlady JISTROP. Nabízíme také nosné roletové překlady HELUZ, panely a akustické cihly.

http://heluz.cz více informací

Wienerberger

WIENERBERGER Cihlářský průmysl, a.s.

Firma Wienerberger prošla a prochází bouřlivým rozvojem. Svou činnost zaměřuje na výrobu stavebních materiálů a komponent, jejichž technický, technologický a ekonomický popis najdete na webových stránkách spol. Wienerberger.

http://www.wienerberger.cz více informací

Červenka Bohumil-BČ, s.r.o.

Firma Červenka Bohumil-BČ, s.r.o. provádí veškeré stavební práce, zejména pak se specializuje na stavby VHS a HSV, dále provádíme komunikace (samozřejmě nabízíme i zemní práce, podkladní konstrukce komunikací s vlastní pokládkou zámkové dlažby, včetně pokládky strojní) a další drobné stavební práce.

http://www.bcervenka.cz/ více informací

Kategorie