Vlastimil Sládek - SAUNY SALUS

Firma Vlastimil Sládek - Sauny Salus se specializuje na vývoj, výrobu a prodej saunových kamen, saunových kabin a příslušenství saun.

Výrobky firmy Sládek - Sauny Salus se těší velké oblibě, o čemž svědčí udělená ocenění na mezinárodních výstavách. Kontrola jakosti a kvality výrobků Salus probíhá přímo ve výrobě, kde výrobky podléhají několikastupňové kontrole včetně kontroly mezinárodních zkušeben. Na sledovanou jakost a spolehlivost byla udělena mezinárodní certifikace. Firma Sládek je nositelem několik užitných a průmyslových vzorů, ochranných známek a patentově chráněných výrobků.

Sauny

Solné sauny

V současné době uvádí na trh firma Vlastimil Sládek SAUNY SALUS solné sauny jako jedna z prvních firem, která nabízí spojení solné terapie se saunou, přičemž nedochází ke snížení funkčnosti jednotlivých lázní a procedur v dané saunové kabině. Můžeme použít Finskou saunu, bylinnou, parní – Tureckou, BIO saunu, nebo inhalovat himálájskou sůl ve formě suchého aerosolu v množství 1-5 mkm (lékařsky ověřené neúčinnější množství pro lidský organismus), případně použít novinku firmy SALUS – solná kamna se solnou chromoterapií.

Další sortiment

Nabízíme také exkluzivní nábytek - stylové sezení a příslušenství k saunám jako jsou různé typy dveří, saunová kamna, světla, lavice, kryty kamen, podhlavníky, vědra a žejdlíky, vonné esence a ochlazovací kádě. Více informací o našich výrobcích můžete získat v našem předváděcím centru.

Výškovická 3052/38

Ostrava - Zábřeh

700 30

telefon: +420 596 743 452

fax: +420 596 750 894

stránky: http://sauny-salus.cz

Kontaktujte tuto firmu


Působnost: ,

Zařazeno v: sauny, volný čas, wellness

Vloženo: 12.07.16

Počet zobrazení: 8686

Kde najdete tuto firmu?

Přejít na mapu

GPS 49.803156 18.2322833

Kategorie