Kategorie: stavební firmy

Jindřich Svadbík - TERACO

Vyrábíme teracové schody samonosné i obkladové, parapetní desky, stoly, kuchyňské desky, víka na studny, vázy a jiné výrobky z umělého kamene - teraca. Výroba a rekonstruků pomníků, krycích desek, tvorba základů, hřbitovní architektura.

http://www.schody-teraco.cz více informací

Ergobest - stavební firma Zlín

Ergobest - stavební firma Zlín

Provádíme veškerou stavební činost včetně staveb na klíč. Jsme dodavatelé v programu zelená úsporám. Naší specialitou je dodávka a montáž prvků ze skla.

http://ergobest.cz více informací

Ekonomické stavby, s.r.o. – výstavba rodinných domů

Ekonomické stavby, s.r.o. – výstavba rodinných domů

Přední dodavatel novostaveb v ČR nabízí přes 500 projektů domů nejen pro mladé rodiny. Šikovnou kombinací hypotečního a překlenovacího úvěru nebudete hotovost pro stavbu potřebovat.

http://www.ekonomicke-stavby.cz/ více informací

Polanský group - stavební firma, zemní práce, demolice

Polanský group - stavební firma

Společnost POLANSKÝ GROUP a.s. v současné době věnuje velkou pozornost zakázkám, při jejichž realizaci zastává pozici generálního dodavatele. Náš výrobní program zahrnuje provádění staveb, inženýrskou činnost, zemní práce, demolice a odstraňování budov, recyklaci, sanaci kontaminovaných lokalit.

http://www.polansky.info více informací

Řadovky Bohdaneč

Řadové rodinné domy - Řadovky Bohdaneč

Do výstavby rodinných domů v blízkém okolí Pardubic se v letošním roce zařadila i výstavba rodinných domů v Lázních Bohdaneč. Při návrhu projektu výstavby domů na Pardubicku, v Lázních Bohdaneč, byl kladen maximální důraz na nenáročný provoz a životní prostor obyvatel domu.

http://radovky-bohdanec.cz/ více informací

Park píšťovy - domy Chrudim

Domy chrudim - Park píšťovy

Nabízíme nové moderní bydlení v klidné části plné zeleně v blízkosti řeky Chrudimky v již obydlené části města Chrudim s kompletní občanskou vybaveností. Kromě rodinných domů, zde vzniknou i bytové jednotky ve viladomech, jejichž součástí jsou bazény, které jsou v ceně bytové jednotky.

http://domy-chrudim.cz/ více informací

Anuli

Anuli s.r.o.

Stavební a projekční společnost zabývající se projekty RD, výstavbou RD, renovací bytových jader a rekonstrukcemi, především v okrese Hodonín, ale i jinde na jižní Moravě.

http://www.anuli.cz více informací

Wermont s.r.o.

Firma Wermont realizuje stavby na klíč,provádí rekonstrukce bytů a bytových jader,zateplení domů,podlah,obklady a dlažby,zemní práce,oplocení.

http://www.wermont.cz více informací

ART STAV PRAHA, s.r.o.

Firma nabízející tyto služby: Výstavba rodinných domů na klíč (zděných i dřevostaveb v nízkoenergetických standardech), rodinných domů do fáze hrubé stavby i tzv. "hobby standardu", projekční práce (typizované i atypické a designové individuální projekty, vše dle přání klienta), inženýring, vyřízování stavebních povolení, technický dozor staveb, vyhotovování rozpočtů.

http://www.artstav.cz/ více informací

Brickart

Brickart - stavby na klíč

Nabízíme bezplatné a rychlé zpracování studií a rozpočtů, individuální přístup a rychlé osobní jednání. Provádíme stavební dohled, renovace interiérů, vyklízení půd, sklepů, bytů a pozůstalostí včetně odvozu a skládkování.

http://www.brickart.cz více informací

H Building s.r.o.

H-BUILDING s.r.o.

Nabízíme zajištění Vaší stavby od samého začátku, od projektové dokumentace, provedení samotné stavby až po úplné dokončení a uvedení do užívání. Ať už se jedná o drobnou stavební úpravu nebo velkou komerční výstavbu.

http://h-building.cz více informací

HR clasic

H + R clasic s.r.o.

Naše firma zajišťuje dodávku i montáž minerálních podhledů, sádrokartonových konstrukcí a dále plastových a dřevěných oken. Jsme autorizovaný prodejce firmy Bruna.

http://h-rclasic.cz/ více informací

Brno stavby

Brno stavby

Brno stavby je sdružení tří brněnských stavebních firem. Každá tato stavební firma má svoji historii a určitý druh specializace v oboru stavebnictví. Dohromady tvoří naše stavební firmy celek, který dokáže vyřešit jakoukoliv stavební zakázku.

http://brno-stavby.cz více informací

Pahamont s.r.o.

Pahamont s.r.o.

Provádíme stavby bytové, občanské, průmyslové, rekonstrukce a demolice objektů, zateplování staveb, sádrokartony a další stavební práce v oborech pozemního stavitelství.

http://www.pahamont.cz/ více informací

Červenka Bohumil-BČ, s.r.o.

Firma Červenka Bohumil-BČ, s.r.o. provádí veškeré stavební práce, zejména pak se specializuje na stavby VHS a HSV, dále provádíme komunikace (samozřejmě nabízíme i zemní práce, podkladní konstrukce komunikací s vlastní pokládkou zámkové dlažby, včetně pokládky strojní) a další drobné stavební práce.

http://www.bcervenka.cz/ více informací

Přibylspol

Přibyl stavební společnost s.r.o.

Stavby a rekonstrukce rodinných domů, montáže a opravy pozemních komunikací, provádění staveb dle projektové dokumentace (na klíč), úplné nebo částečné rekonstrukce.

http://pribylspol.cz více informací

DŘEVOTVAR – ŘEMESLA A STAVBY s.r.o.

Základní převažující podnikatelskou činností bylo zakázkové truhlářství. Dnes se však firma zabývá také těmito činnostmi: zámečnictví, provádění staveb, jejich změn a odstraňování, silniční motorová doprava nákladní, nakládání s odpady (vyjma nebezpečných), obchodní činnost, zprostředkování služeb.

http://drevotvar-ptak.cz více informací

Kategorie