Kategorie: stavební poradenství

Ergobest - stavební firma Zlín

Ergobest - stavební firma Zlín

Provádíme veškerou stavební činost včetně staveb na klíč. Jsme dodavatelé v programu zelená úsporám. Naší specialitou je dodávka a montáž prvků ze skla.

http://ergobest.cz více informací

Autorizovaný inspektor Ing. Jana Hejnalová

Umožníme Vám rychlé zahájení stavby a úsporu investic v rámci zkráceného stavebního řízení. Po kontrole projektové dokumentace a příslušných zákonem stanovených dokladů vydáme certifikát, jenž nahrazuje stavební povolení.

http://www.autorizovany-inspektor.com/ více informací

Anuli

Anuli s.r.o.

Stavební a projekční společnost zabývající se projekty RD, výstavbou RD, renovací bytových jader a rekonstrukcemi, především v okrese Hodonín, ale i jinde na jižní Moravě.

http://www.anuli.cz více informací

ART STAV PRAHA, s.r.o.

Firma nabízející tyto služby: Výstavba rodinných domů na klíč (zděných i dřevostaveb v nízkoenergetických standardech), rodinných domů do fáze hrubé stavby i tzv. "hobby standardu", projekční práce (typizované i atypické a designové individuální projekty, vše dle přání klienta), inženýring, vyřízování stavebních povolení, technický dozor staveb, vyhotovování rozpočtů.

http://www.artstav.cz/ více informací

Brickart

Brickart - stavby na klíč

Nabízíme bezplatné a rychlé zpracování studií a rozpočtů, individuální přístup a rychlé osobní jednání. Provádíme stavební dohled, renovace interiérů, vyklízení půd, sklepů, bytů a pozůstalostí včetně odvozu a skládkování.

http://www.brickart.cz více informací

Brno stavby

Brno stavby

Brno stavby je sdružení tří brněnských stavebních firem. Každá tato stavební firma má svoji historii a určitý druh specializace v oboru stavebnictví. Dohromady tvoří naše stavební firmy celek, který dokáže vyřešit jakoukoliv stavební zakázku.

http://brno-stavby.cz více informací

Kategorie