Kategorie: stavební prvky

Ergobest - stavební firma Zlín

Ergobest - stavební firma Zlín

Provádíme veškerou stavební činost včetně staveb na klíč. Jsme dodavatelé v programu zelená úsporám. Naší specialitou je dodávka a montáž prvků ze skla.

http://ergobest.cz více informací

Dastech s.r.o.

Dastech s.r.o.

Výhradní zastoupení německého výrobce zábradlí dieda.

http://www.zabradli.cz více informací

Heluz cihlářský průmysl

Heluz cihlářský průmysl v.o.s.

Firma HELUZ cihlářský průmysl v. o. s. vyrábí a na trh dodává komplexní cihelný systém pro hrubou stavbu. Do našeho sortimentu patří cihelné bloky SUPERTHERM P+D, STI, broušené cihly SUPERTHERM SB, stropy a překlady JISTROP. Nabízíme také nosné roletové překlady HELUZ, panely a akustické cihly.

http://heluz.cz více informací

Cobra - dveřní a nábytkové kování

Cobra

Společnost Cobra nabízí jeden z nejširších sortimentů stavebního a nábytkového kování pod jednou značkou. Sortiment obsahuje několik desítek modelů kování a další stovky typovych provedení v nejrůznějších designech a provrchových úpravách.

http://www.cobra-cz.cz více informací

Wienerberger

WIENERBERGER Cihlářský průmysl, a.s.

Firma Wienerberger prošla a prochází bouřlivým rozvojem. Svou činnost zaměřuje na výrobu stavebních materiálů a komponent, jejichž technický, technologický a ekonomický popis najdete na webových stránkách spol. Wienerberger.

http://www.wienerberger.cz více informací

Šikotvar - betonové výrobky

Firma Šikotvar nabízí stavební betonové výrobky, tvárnice, zdící materiály, štípaný a lámaný beton, zahradní obrubníky, zámkovou litou dlažbu.

http://www.sikotvar.cz více informací

Víša umělý kámen

Pavel Víša

Imitace přírodního kamene bude vyhovovat i náročnému zákazníkovi. Imitujeme např. několik odstínů pískovce, opuky, břidlice, žuly apod. Naše výrobky se vzhledově neliší od originálů, mají však řadu předností.

http://umely-kamen.cz více informací

BETONOVÉ STAVBY - GROUP, s.r.o.

BS Group je převážně výrobní firma na výrobu drobného betonářského zboží (zdících tepelně-izolačních tvárnic systému IZO PLUS, nosných tvárnic, příčkovek a bednících dílců, stropních konstrukcí BS PLUS a BS PLUS MAX, (od roku 2003 inovovaných v systémy BSK – PLUS, BSK – STANDARD a BSK – MAX), betonových lehčených komínů BLK a okrasných prvků zahradní architektury) a betonových směsí.

http://www.betonstavby.cz více informací

Kategorie