Kategorie: truhlářství

Jaroslav Blažek - truhlářství

Jaroslav Blažek - truhlářství

Firma Jaroslav Blažek - truhlářství byla založena v roce 1990. Vyrábíme dřevostavby. Specializujeme se na výrobu dřevostaveb rodinných domů, dřevostaveb rekreačních a zahradních chat.

http://drevostavby-blazek.cz/ více informací

IQ Steps - interiérová schodiště

IQ STEPS s.r.o.

IQ STEPS má za sebou stovky zrealizovaných schodišť a spokojených zákazníků. Klademe si za cíl poskytovat nadstandardní služby v podobě individuálního přístupu k zákazníkům, řešení projektu každého schodiště na míru a kvalifikovaného poradenství.

http://iqsteps.cz více informací

Dřevěná okna a vchodové dveře za příznivou cenu

HON – okna, dveře, s.r.o.

Naší hlavní podnikatelskou činností je výroba dřevěných oken a dveří. Základním výrobním prvkem je produkce euro oken EURO IV – 78. Kromě toho vyrábíme imitaci špaletových oken – EURO rustikal, vchodové dveře a systém DŘEVO – HLINÍK.

http://okna-dvere.cz více informací

Pyxes

Pyxes s.r.o.

Firma zabívající se prodejem truhlářských potřeb. Dále pak zakázková výroba nábytku.

http://pyxes.cz/ více informací

Kirchhof

Jiří Kirchhof - truhlářství

Naše truhlářství zaměřilo svoji činnost na kompletní truhlářskou výrobu. Truhlářství Jiří Kirchhof, sídlí nedaleko města Liberec. Specializujeme se na truhlářskou zakázkovou výrobu z lamina, masívu a dýhovaných materiálů.

http://truhlarstvi-liberec.cz více informací

DANY Jehlář Miroslav

Zakázková výroba veškerého nábytku (i ohýbaného)do všech interiérů velmi vysoké kvality z masivu, dýhy i lamina včetně stavebních prvků - dveře, okna, schody. Vlastní návrhářské studio spojené přímo s výrobou. Výroba jednotlivých solitérů i komplexní dodávky celých interiérů. Kuchyňské studio a vzorková prodejna. Odborné montáže, vnitrostátní doprava.

http://www.dany-nabytek.cz/ více informací

Truhlářství Profi

Truhlářství PROFI, v.o.s.

Nábytek Vám zaměříme, navrhneme (nebo zajistíme služby architekta) - dle Vašeho přání. Nábytek vyrábíme ze všech druhů materiálů jako je masivní a dýhovaný materiál, lamino desky tuzemských i zahraničních výrobců (KRONO Jihlava, DDL Lukavec, ALFA Říčany, EGGER apod.).

http://www.profitruhlari.cz více informací

Truhlářství BAŠTÁŘ

Naše firma se specializuje na výrobu a prodej celodřevěných samonosných schodišť a dřevěných obkladů betonových schodišť. Výrobky naší firmy se vyznačují vysokou kvalitou, funkčností a ručním zpracováním. Kromě schodišť Vám můžeme nabídnout i široký sortiment vchodových a interiérových dveří.

http://www.drevena-schodiste.cz více informací

Teskon

TESKON - Jiří Žáček

Dovolujeme si Vám nabídnout tyto služby: Dodávky řeziva dle vašich požadavků pořez kulatiny do průměru 60cm Montáže veškerých tesařských konstrukcí Montáže dřevostaveb z různých konstrukčních systémů Pokrývačské práce včetně potřebných klempířských prací Zateplování a obkládání střešních podlehů a stropů.

http://www.teskon.cz více informací

Kroupa

Pavel Kroupa - klempířství

Firma Pavel Kroupa se specializuje na kompletní dodávky střech v rámci celé ČR. Zajišťujeme tesařské, klempířské i pokrývačské práce jak u novostaveb tak i u rekonstrukcí.

http://vseprostrechy.cz/ více informací

DŘEVOTVAR – ŘEMESLA A STAVBY s.r.o.

Základní převažující podnikatelskou činností bylo zakázkové truhlářství. Dnes se však firma zabývá také těmito činnostmi: zámečnictví, provádění staveb, jejich změn a odstraňování, silniční motorová doprava nákladní, nakládání s odpady (vyjma nebezpečných), obchodní činnost, zprostředkování služeb.

http://drevotvar-ptak.cz více informací

Kategorie