Kategorie: výroba stavebních prvků

Jindřich Svadbík - TERACO

Vyrábíme teracové schody samonosné i obkladové, parapetní desky, stoly, kuchyňské desky, víka na studny, vázy a jiné výrobky z umělého kamene - teraca. Výroba a rekonstruků pomníků, krycích desek, tvorba základů, hřbitovní architektura.

http://www.schody-teraco.cz více informací

Heluz cihlářský průmysl

Heluz cihlářský průmysl v.o.s.

Firma HELUZ cihlářský průmysl v. o. s. vyrábí a na trh dodává komplexní cihelný systém pro hrubou stavbu. Do našeho sortimentu patří cihelné bloky SUPERTHERM P+D, STI, broušené cihly SUPERTHERM SB, stropy a překlady JISTROP. Nabízíme také nosné roletové překlady HELUZ, panely a akustické cihly.

http://heluz.cz více informací

Wienerberger

WIENERBERGER Cihlářský průmysl, a.s.

Firma Wienerberger prošla a prochází bouřlivým rozvojem. Svou činnost zaměřuje na výrobu stavebních materiálů a komponent, jejichž technický, technologický a ekonomický popis najdete na webových stránkách spol. Wienerberger.

http://www.wienerberger.cz více informací

Šikotvar - betonové výrobky

Firma Šikotvar nabízí stavební betonové výrobky, tvárnice, zdící materiály, štípaný a lámaný beton, zahradní obrubníky, zámkovou litou dlažbu.

http://www.sikotvar.cz více informací

Jiří Čípek - Zámečnictví

Firma se zabývá výrobou : oplocení, branek a pojezdových i otvíravých bran, kov. stav. konstrukcí, zábradlí, teras a vřetenových schodišť

http://www.cipek-zamecnictvi.cz více informací

Kategorie