WIENERBERGER Cihlářský průmysl, a.s.

Firma Wienerberger prošla a prochází bouřlivým rozvojem. Svou činnost zaměřuje na výrobu stavebních materiálů a komponent, jejichž technický, technologický a ekonomický popis najdete na webových stránkách spol. Wienerberger.

Společnost Wienerberger zaměřuje svou činnost na výrobu stavebních materiálů a komponent. Akciová společnost Wienerberger cihlářský průmysl náleží do nadnárodního společenství Wienerberger.

Společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. jako první v ČR certifikovala na všech svých výrobních závodech pečlivě propracovaný systém řízení výroby u výrobce. Systém FPC (Factory Production Control) úspěšně prošel v průběhu června až listopadu 2005 certifikačními audity. Certifikát naše společnost získala pro všechny závody: Řepov - 3216, Řepov - 3217, Hostomice - 3219, Novosedly - 3220, Číčenice - 3221, Týn nad Vltavou - 3222, Lety - 3223, Tuněchody - 3226, Holice - 3227, Kostelec nad Orlicí - 3237 a Jezernice - 3241.

Výroba kompletního zdicího systému POROTHERM, dále POROTHERM CB - broušených cihel nové generace pro přesné zdění. Výroba cihel akustických a superizolačních. Výroba keramických překladů a stropních nosníků. Prodej lícových cihel, pásků a dlažby TERCA Klinker.

Nabízíme Vám jako jediný výrobce zdicího systému v ČR komfortní on-line přístup k informacím o výrobku, které můžete s důvěrou použít v případě doložení požadovaného "označení shody CE", ale rovněž případě, že potřebujete ověřit podle výrobního čísla výrobku jeho technické parametry (více informací).

Co Vám nabízíme

Velký význam přikládá akciová společnost Wienerberger cihlářský průmysl osobnímu kontaktu se zákazníkem. Investorům a developerům, projektantům a architektům, obchodním a stavebním firmám je k dispozici celkem devět odborně školených technických poradců, dvanáct obchodních manažerů a navíc specialista pro KLINKERY a lícové cihly a pásky TERCA.

Posláním našich manažerů a technických poradců je poskytovat zdarma odbornou technickou pomoc a technologické poradenství ve všech fázích projektových i stavebních prací s jediným cílem - zvýšit kvalitu a užitnou hodnotu stavby a zároveň snížit náklady na její pořízení.

Pro snazší a hlavně správné navrhování a provádění staveb z kompletního cihlového systému POROTHERM vydala a. s. Wienerberger cihlářský průmysl mimo běžný propagační a prospektový materiál pět speciálních pomůcek - příručky Podklad pro navrhování, Podklad pro provádění, WWW server se souhrnnými informacemi o technických údajích jednotlivých výrobků, způsobech jejich použití a s množstvím dalších informací o celé a. s. WCP.

Aktuální infomrace o nabídce výrobků a služeb společnosti Wienerberger naleznete na internetových strákách wienerberger.cz.

Plachého 388/28

České Budějovice

37046

telefon: 383 826 111

fax: 383 826 115

stránky: http://www.wienerberger.cz

Kontaktujte tuto firmu


Působnost: ,

Zařazeno v: prodej stavebnin, stavební prvky, výroba stavebních prvků

Vloženo: 11.04.09

Počet zobrazení: 7976

Kde najdete tuto firmu?

Přejít na mapu

GPS 48.977007 14.475261

Kategorie