Kategorie: zámečnictví

AMGIS BM, spol. s r.o.

se specializuje na demontáž, stěhování a montáž strojů a technologických linek, ocelové konstrukce, stavební zámečnictví, atypické ocelové výrobky, zámečnické a svářečské práce. Vlastníme gantry hydraulický systém (lift-system) o nosnosti 200 tun.

http://amgis.cz/ více informací

Zámečnictví Marek Balaš

Výroba zábradlí a schodišť z oceli a nerezu, dále vyrábíme ocelové konstrukce, brány, vrata, ploty, gastro nábytek, neřezové kontejnery a polykarbonátové přístrešky.

http://kovobalas.cz/ více informací

Dastech s.r.o.

Dastech s.r.o.

Výhradní zastoupení německého výrobce zábradlí dieda.

http://www.zabradli.cz více informací

Kovo-OK - ocelové konstrukce, zámečnictví

Kovo-OK

Jsme opravárenská firma v oblasti kovovýroby. Díky kvalitnímu vybavení a strojnímu parku s vlastní dílnou, jsme schopni rychle a kvalitně uspokojit požadavky zákazníků ve všech oblastech našeho podnikání, zejména v oblasti ocelové konstrukce a zámečnictví.

http://kovo-ok.cz více informací

CBV zámečnícké a obráběcí práce

CBV sdružení podnikatelů

CBV - sdružení podnikatelů založeno 30.11.1990 pánem Coufalem, Baladou a Voseckým, dodává hlavně nerezové výrobky určené pro potřeby potravinářského, farmaceutického a chemického průmyslu.

http://nerez-zamecnictvi.cz více informací

IQ Steps - interiérová schodiště

IQ STEPS s.r.o.

IQ STEPS má za sebou stovky zrealizovaných schodišť a spokojených zákazníků. Klademe si za cíl poskytovat nadstandardní služby v podobě individuálního přístupu k zákazníkům, řešení projektu každého schodiště na míru a kvalifikovaného poradenství.

http://iqsteps.cz více informací

Rakweiss

RAKWEISS paint, s.r.o

RAKWEISS paint s.r.o. byla založena v roce 1997 se zaměřením na poskytování služeb - provádění malířských a lakýrnických prací. S ohledem na poptávku, jsme od roku 1999 rozšířili činnost i o rekonstrukce bytových a nebytových prostor. Od roku 2000 jsme také začali zajišťovat služby komplexní údržby objektů

http://www.rakweiss.cz/ více informací

Jiří Čípek - Zámečnictví

Firma se zabývá výrobou : oplocení, branek a pojezdových i otvíravých bran, kov. stav. konstrukcí, zábradlí, teras a vřetenových schodišť

http://www.cipek-zamecnictvi.cz více informací

DŘEVOTVAR – ŘEMESLA A STAVBY s.r.o.

Základní převažující podnikatelskou činností bylo zakázkové truhlářství. Dnes se však firma zabývá také těmito činnostmi: zámečnictví, provádění staveb, jejich změn a odstraňování, silniční motorová doprava nákladní, nakládání s odpady (vyjma nebezpečných), obchodní činnost, zprostředkování služeb.

http://drevotvar-ptak.cz více informací

Pilnaj - zámečnictví, kovářství

DANIEL PILNAJ - zámečnictví

výroba zábradlí a schodišť z oceli a nerezu, brány, branky, vrata a oplocení, schodiště a zábradlí, mřížoví, stavební zámečnické práce

http://zamecnictvi-kovarstvi.cz více informací

Kategorie