ZEPIKO spol. s r.o.

Prodej písku, prodej štěrku, prodej kameniva, skládka odpadů. Mezi provozovny této společnosti patří: pískovna Žabčice u Brna (provozuje dceřiná firma PÍSEK ŽABČICE spol. s r.o.), pískovna Oblekovice u Znojma, pískovna Novosedly u Mikulova, pískovna Krčman u Olomouce a pískovna Orlovice u Vyškova.

Prodej písku, prodej štěrku, prodej kameniva, skládka odpadů. Výhodné ceny štěrkopísku, doprava písku, doprava štěrku až na stavbu nákladními soupravami. Společnost je členem koncernové skupiny ZEPIKO GROUP a jedná se o ryze českou firmu zabývající se zpracováním a prodejem písku, štěrku a kameniva, provozováním skládek interních odpadů, pronájmem nemovitostí a developmentem. Společnost byla založenou v roce 1992 se sídlem v Brně. Mezi provozovny této společnosti patří: pískovna Žabčice u Brna (provozuje dceřiná firma PÍSEK ŽABČICE spol. s r.o.), pískovna Oblekovice u Znojma, pískovna Novosedly u Mikulova, pískovna Krčman u Olomouce a pískovna Orlovice u Vyškova. Písek, štěrk, štěrkopísek a kačírek je přepravován vlastní nákladní autodopravou. Pískovny a betonárny koncernu ZEPIKO GROUP pokrývají celý Jihomoravský a Olomoucký kraj těmito svými produkty a službami: prodej betonu, čerpání
 betonu, doprava betonu, beton se sníženou sazbou DPH pro rodinné domy, prodej písku a kameniva, rekultivace, skládka odpadů (zemina, suť, beton aj. inertní odpady), využití ornice, lité podlahové potěry (LPP), cementové malty, KSC, MZK, lehký beton Liapor Beton, CB kryty aj.

Slovanské náměstí 9

Brno Královo-Pole

612 00

telefon: +420 541 242 598

fax:

stránky: http://www.zepiko.cz/

Kontaktujte tuto firmu


Působnost: Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Znojmo, Mikulov, Blansko, Olomouc, Přerov, Kroměříž, Holešov, Prostějov

Zařazeno v: prodej stavebnin

Vloženo: 21.04.16

Počet zobrazení: 3972

Kde najdete tuto firmu?

Přejít na mapu

GPS 49.222492 16.590617

Kategorie